+38 (044) 456-11-22

Выполненные проекты

Будівництво SPA-Зон Зводиться до наступних етапів:

 • 1) Створення проекту

  Створюється проект, у якому передбачаються особливості розміщення всіх приміщень тощо.

 • 2) Підбір матеріалів

  Здійснюється підбір будівельних матеріалів для обробки стін, стелі, віконних та дверних конструкцій тощо.

 • 3) Затвердження плану

  Затверджується план підготовчих та будівельних робіт з урахуванням побажань замовника.

 • 4) Початок будівництва

  Починаються будівельні роботи, після яких ваша Wellness зона буде побудована саме такою, якою ви хотіли.

Заказать просчётSPA - Зона у Києві під ключ

Компанія «ПАЛ» була однією з перших, які відкрили таку галузь, як будівництво Wellness зон не тільки в Києві, а й по всій Україні, саме тому, звертаючись до нашої компанії з будівництва Wellness зон в Україні, ви отримуєте: консультацію висококласних фахівців при виборі матеріалів, обладнання та аксесуарів, що використовуються при будівництві, розробку дизайну майбутньої Wellness зони, максимально короткий термін будівництва та рекордно тривалий термін її експлуатації, неймовірно низькі ціни, як на матеріал, що використовується, так і на роботу, і високу якість обслуговування.

 • При будівництві Wellness зон фахівці нашої компанії враховують усі побажання та зауваження замовника та облаштують простір відповідно до загальних вимог, що висуваються до будівництва Wellness зон.
  У нас ви також знайдете: душі вражень, ергономічні лежаки з підігрівом, джакузі, басейни, льодогенератори, різні види саун, соляні та сніжні кімнати.
  При будівництві Wellness зон, наші майстри використовують високоякісні будівельні та оздоблювальні матеріали, обладнання відомих світових виробників. Ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені результатом нашої з Вами співпраці